Golden State Warriors, 2023 NBA Playoff’larının ikinci turunda kötü bir performans sergilemesine rağmen gelecek yılın şampiyonluğu için bir tehdit olmaya devam ediyor.
Jojobet‘in çekirdeği Stephen Curry, Klay Thompson ve Draymond Green geri dönmeye hazırlanıyor ve takım, offseason’da yardım buldu. Jordan Poole’u Chris Paul ile takas etti.
Batı Konferansı’nın geri kalanı daha derinlere baksa da, Golden State üç yıldızı aynı sahayı paylaştığı sürece şampiyonluk iddiasını sürdürecek.
Neyse ki Warriors, her şampiyona takımında bulunan iki önemli unsur olan devamlılık ve kimya avantajına sahip.
Örneğin Golden State, yıldızların yanı sıra, rollerini ve takıma en iyi şekilde nasıl hizmet edebileceklerini anlayan Kevon Looney gibi oyuncuları da yanında tuttu.
Thompson ve Looney’nin Çin’e yaptıkları bir gezi sırasında Warriors’ın Twitter hesabı üzerinden benzersiz bir deneyim yaşadıklarını gösteren bir klipte de görüldüğü üzere, Warriors saha dışında da basketbol eziyetinden kurtulma konusunda oldukça başarılı.

Klay ve Kevon Çin’deki bu dayanılmaz deneyimi benimsedi pic.twitter.com/WeXECtidsk

Thompson ve Looney’nin bazı benzersiz yöntemler kullanarak kulaklarını temizlettiği görülüyor, ancak tedaviye açık görünüyorlar.
Thompson, kişinin sakin olmasını istediğini söylerken Looney, kulaklarını parkta temizleteceğini asla düşünmediğini itiraf ediyor.
Warriors’ın şutör guardı kulağına müdahale ederken şakacı bir çığlık atıyor, bu sırada uzun adam daha iyi duyabildiğini söylüyor.
Hayranlar videodan kesinlikle çok güldüler, ancak normal sezon geldiğinde işler ciddileşecek.
Klay Thompson, Kevon Looney Çin’de Benzersiz Deneyim Kazanın yazısı ilk olarak The Cold Wire’da çıktı.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *